מספרים עלינו

אריק שולמן זה נכס לעסק שלכם מניסיון אישי של 2 פרויקטים איתו. כל פרוייקט שורה תחתונה עלינו ב- 100,000 במחזור. תודה לך אריק על התובנות ועל ההקשבה. אוהבים אותך

שי ביטר, פאוו וואו, קיבוץ על החוף

סיפור מדהים ומרתק שללא ספק כדאי וראוי ללמוד ממנו. אריק אתה לוחם אמיתי ואיש מקצוע למופת. היה לי הכבוד והעונג להיעזר בידע והניסיון העצום לך ויותר מכל מצאתי מישהו שבאמת מבין את הקשיים האמיתיים בחיי בעלי העסקים ומישהו שאפשר לסמוך עליו ולשתף איתו את כל הקשיים. תודה על הכל ובהצלחה בהמשך. ממליץ לכל בעל עסק ליישם את התכנית של אריק ולהיעזר בשירותיו המקצועיים.

אורן אוחנה, קפה פאזל

אריק שולמן האחד והיחיד... בתחילת דרכי עוד כיחצן הכרתי אותו רק בשם... אחד שהמציא את חיי הלילה בראשל"צ... לפני חצי שנה הוא פתח לי את העיניים בכל מה שנוגע לעסק שלי. יחד בנינו תפריט מדהים ועשינו סדר בבלאגן... תודה ענקית על ליווי צמוד ועזרה בכל שעה! אוהבים אותך מאוד... אתה איש מדהים ושמחים שאתה איתנו 🙂

אריאל רוזנטל וכל הצוות, לה רוזה

התהליך שעברתי עם ובעזרת אריק היה מרתק, מאתגר ומעורר. מפגישה לפגישה הצלחתי לראות ולהבין על עצמי ועל צורות הניהול העסקי שלי דברים בבהירות. הצלחתי להבין את התכונות החזקות שלי ומהם הערכים החשובים לי בחיים ואיך להשתמש בהבנה זאת לקידום הברנרד. אני רוצה להודות לאריק על תהליך מרומם וממקד, ובעיקר תהליך "משנה חיים".

מיכאל עין שי, ברנרד

אריק שולמן נכנס לחיי לפני 10 חודשים. אני יכול להגיד בלב שלם שיש לו חלק ענק בשינויים הרבים שעברתי הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. היום ראייתי המקצועית לגבי עולם המסעדנות וניהול עסק השתנתה והפכה לאסטרטגית, חכמה ושונה מהדרך הקונבנציונלית בה הרבה העוסקים בתחום המסעדנות הולכים ונופלים. אריק שולמן הוא שילוב של אסטרטגיה, ייעוץ וחוכמה עסקית ייחודית הנובעת משנים בתחום המסעדנות והאסטרטגיה. לצד זה אריק הוא איש ערכי ביותר, נאמן לדרך האמת והיושר, ותקשורתי מאוד בגובה העיניים, מה שמאוד קשה למצוא בימים אלו. אני ממליץ בכל לשון של המלצה 🙂

מתן בזילר, בנץ בראדרס

אריק שולמן הוא אדם שאני מכיר כ- 15 שנים. ללא ספק הוא אחד האנשים היותר מוכשרים שהכרתי בתחום. בעל הבנה מדהימה של מקום, עם יכולת בניית קונספט וסטייל מתאימים, התאמה של תפריט ואוירה לקהל, תכנון ובנייה של צוות עובדים, בקרה של עלויות מזון וכח אדם, והכי חשוב בעל לב ענק ורצון עז להביא מקום שהוא לוקח תחת חסותו להצלחה אדירה.

אמיר פורת, ביסקוטי

אריק חכם אמר פעם, הניסיון הוא הפנס שאינו מאיר אלא את הדרך שכבר עברנו. תודה שהערת לי את הדרך עם ניסיונך העצום, יושרך ויכולת האבחנה שלך בפרטים הקטנים של החיים.

זאב רחמני, רשת נאפיס

אריק היקר ברצוני להודות לך, מעומק לבי על הייעוץ והליווי לאורך השנה. הליווי היה מקצועי ואיכותי. הסבלנות האין סופית אינה מובנת מאליו. ניכרת המקצועיות בתחום, והידע הרחב שהוביל לתוצאות טובות. ממליץ על שירותך.

אסי סעדון, קפה קפה, יס פלאנט באר שבע

אריק שולמן, בתור אחד שעבר איתך חלק נכבד מהמקומות שציינת, למד ממך, יודע שאתה דמות לחיקוי ולהערצה עבור אנשים בראשון בפרט ומחוצה לה, תמשיך להפיץ את המשנה שלך יש המון אנשים שצמאים לה יכולים וצריכים להיעזר בה. היית אלוף, נשארת אלוף ותמיד.

דניאל בראון

שולמן, גאה בך. אני יכול לשתף ולספר שקיבלתי ייעוץ והדרכה ממך לפני שנה, והתוצאות בהתאם. שיניתי את אורח החיים שלי, ההכנסה שלי עלתה בהתאם, ויש לך חלק גדול מאוד במקום שבו אני נמצא היום!! ממליץ לכולם לקחת אותך בתור יועץ עסקי!!

אוהד בן עמי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: