ייעוץ קולינרי

שולמן אסטרטגיה.

ייעוץ קולינרי זה הרבה מעבר לתפריט. ייעוץ קולינרי זה ללוות אותך בהקמה, בתפעול השוטף, לכוון להחלטות הנכונות ובשורה התחתונה להביא את המסעדה/בית הקפה לצמיחה ורווחיות בטוחה.

בכמה מילים עלינו
שולמן אסטרטגיה

שמי אריק שולמן, לאחר קריירה של 27 שנים כבעלים של ברים, בתי קפה ומסעדות הקמתי את שולמן אסטרטגיה – המתמחה בייעוץ עסקי בעולם המסעדנות.

אנו עובדים רק עם עסקים בתחום המזון, כי זו המומחיות שלנו, בתי קפה, מסעדות ועוד, מעניקים ייעוץ עסקי ומובילים את העסק לצמיחה והגדלת הרווחיות.

הניסיון העצום שצברנו במהלך השנים בתחום, הוא זה שמאפשר לנו לנווט כל עסק בתחום המזון למקום בטוח, למקום של צמיחה. להצלחות.

בעזרת הניסיון שצברנו אנחנו יודעים לזהות את המצב הנוכחי של העסק, להבין היכן החזקות, לזהות את החולשות ולהוביל אל הצעדים הנחוצים על מנת להגיע לצמיחה מהירה ושיפור הרווחיות בשורה התחתונה.

אנחנו מלמדים בעלי עסקים איך להחזיר את החיוך לפנים, וזה קורה כשהעסק מתחיל לצמוח ולפרוח.

אם אתה אוהב את מה שאתה עושה ומאמין שיכול להיות טוב יותר, אשמח שניפגש ונראה איך אנחנו מביאים את העסק לצמיחה ומשפרים את השורה התחתונה.

אריק.

שולמן אסטרטגיה בתהליך ייעוץ עם הבעלים של מסעדת BENZ BROTHERS

ייעוץ קולינרי מקצועי

הרבה מעבר לתפריט

כשמתכננים תהליך של פתיחת מסעדה או עסק מזון אחר, אנשים רבים אינם יודעים לאיזה גורמים לפנות על מנת לסייע להם במשימה. הם פונים לייעוץ עסקי 'רגיל' ומתחילים תהליך בנייה, מבלי לתת את הדעת שעסקי מזון אינם עסקים רגילים ומאוד מורכבים.

התובנה כי עבור הקמה וניהול אפקטיביים של עסקי מזון יש צורך בייעוץ קולינרי אינה מובנת להם, הם בטוחים כי הכוונה היא ליווי בכל הקשור לקולינריה ולבישול ובכך חוטאים למטרה ופוגעים בעצמם. יעוץ קולינרי בבסיסו עוסק בראש ובראשונה בפן העסקי של תחום המזון, בהקמה נכונה של תשתיות המסעדה, התוכנית העסקית ופריסתה לתוכנית עבודה, המודל העסקי, המטרות והיעדים האסטרטגיים.

כנסו לראות מה הלקוחות מספרים על הדרך שעברו איתנו

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
אז במה אנחנו מטפלים?

אנחנו בוחנים את כל העסק 360°!

אסטרטגיה ובניית תכנית עסקית

תוכנית עבודה לביצוע

תמחור

הון אנושי, עובדים וספקים

שיווק ומכירות

שדרוג תהליכי עבודה

כל מה שצריך להביא את העסק שלך לצמיחה!

תמונת חץ בצבע צהוב זהב בכיוון מטה וימינה

היועץ הקולינרי בוחן את היתכנות העסק, את היזמים ואת היכולות העסקיות שלהם, הפרופיל העסקי והפיננסי, היתכנות ההשקעה, ההון העצמי ואפשרויות מימון רלוונטיות.

ייעוץ קולינרי משלב בין הראייה העסקית ובין ההבנה כי עסקי מזון, מסעדות, בתי קפה, בארים, דוכני מזון או פוד טראק, אינם עסק רגיל ונדרשת הבנה ומיומנות ספציפית.

ייעוץ קולינרי מתמקד בכמה דגשים עיקריים הנבדלים מיעוץ עסקי רגיל.

חי את השטח

יועץ קולינרי חייב להגיע מתחום האוכל, שף או טבח בעל ניסיון במטבח וידע עסקי נרחב. היכרות עם שוק המזון על בוריו, הבנת הטרנדים והתנודות, התנהגות צרכנים, התמודדות עם התחרות הגואה והבנה של הניואנסים הייחודיים לענף

הבנה עסקית עמוקה ברמת מאקרו ומיקרו תוך התמקדות בכל הקשור לקולינריה ברמה הפרקטית והפיננסית. יש צורך להבין התנהלות עם ספקים, תמחור, כיצד עובד סרוויס, איך מתנהלת משמרת במטבח, הבנה וניסיון של ניהול מטבח על כל חלקיו כולל מלצרים, צוות אירוח, ברמנים, בריסטה וכד'

תמונת חץ בצבע צהוב זהב בכיוון מטה ושמאלה

חי את עולם המסעדנות

תמונת חץ בצבע צהוב זהב בכיוון מטה וימינה

חשיבה יצירתית הרבה מעבר לחשיבה עסקית רגילה, הבנה במציאת קונספט למסעדה, ליווי בגיבוש המנות ובניית התפריט, תמחור מנות ובניית עץ מוצר, סיוע בהכנת ספר מתכונים ובחירת חומרי הגלם והספקים המתאימים

ייעוץ קולינרי מסייע גם בתכנון המטבח ופס העבודה, הכשרת עובדי המטבח ואימונם, קביעת נהלי עבודה, ניקיון וסרוויס וכד'

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

הון אנושי, עובדים וספקים

ליועץ קולינרי ישנה ראייה כלכלית רחבה, הבנה כי הקמת מסעדה או פתיחת בית קפה אינם דבר של מה בכך, נדרשת השקעה מאסיבית של משאבים, בתכנון המיקום, החלל הפנימי והחיצוני, המטבח והעיצוב הכללי שיתאים לקונספט, יהיה מזמין ונעים ויעמוד בכל התקנים המחמירים הנדרשים על פי חוק.

הקמה של עסק מזון דורשת רישוי ייחודי, פנייה לרשויות ספציפיות והתאמות ברמת הגימורים נתונים שיועץ עסקי 'רגיל' אינו יודע ועלול לדלג עליהם בעת הליווי ולגרום נזק ליזמים.

תמונת חץ בצבע צהוב זהב בכיוון מטה ושמאלה

בשורה התחתונה

תמונת וי בצבע צהוב זהב

יועץ קולינרי המגיע מן התחום ויודע בדיוק מה נדרש ברמת החלום, הדרייב והמשאבים, יכול ללוות בצורה מיטבית, לתרום מהידע והניסיון שלו גם העסקי וגם הקולינרי וכמובן לבצע קישורים וחיבורים בענף. יש לו את היכולת  להמליץ על מקומות לרכישת ציוד מטבח למסעדות, על ספקים למסעדות ועל כל מה שנדרש על מנת להצליח בענף המאתגר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שולמן אסטרטגיה.

ההבדל בין עסק מדשדש לעסק מזון מצליח ומרוויח!

לקוחות מספרים:

סיפור מדהים ומרתק שללא ספק כדאי וראוי ללמוד ממנו. אריק אתה לוחם אמיתי ואיש מקצוע למופת. היה לי הכבוד והעונג להעזר בידע והנסיון העצום שלך ויותר מכל מצאתי מישהו שבאמת מבין את הקשיים האמיתיים בחיי בעלי העסקים ומישהו שאפשר לסמוך עליו ולשתף איתו את כל הקשיים. תודה על הכל ובהצלחה בהמשך🙏 ממליץ לכל בעל עסק ליישם את התכנית של אריק ולהעזר בשירותיו המקצועיים.
אייקון של בית קפה פאזל - ים, אוכל ואהבה
אורן אוחנה
קפה פאזל
אריק היקר ברצוני להודות לך, מעומק ליבי על היעוץ והליווי לאורך השנה. הליווי היה מיקצועי, איכותי. הסבלנות האין סופית אינה מובנת מאליו. ניכרת המיקצועניות בתחום, והידע הרחב שהוביל לתוצאות טובות. ממליץ על שירותך.
אייקון של רשת המסעדות קפה קפה
אסי סעדון
קפה קפה באר שבע
שולמן , גאה בך. אני יכול לשתף ולספר שקיבלתי יעוץ והדרכה ממך לפני שנה, והתוצאות בהתאם. שיניתי את אורח החיים שלי, ההכנסה שלי עלתה בהתאם, ויש לך חלק גדול מאוד במקום שבו אני נמצא היום!! ממליץ לכולם לקחת אותך בתור יועץ עסקי !!
אייקון של PACCHETO MIO
אוהד בן עמי
פקטו מיו
בין לקוחותינו
לוגו של פיצריית SE-TU מראשון לציון מקהל לקוחותינו
לוגו של פיצריית ג'ה-ג'ה בראשון לציון מקהל לקוחותינו
לוגו של נגיסה - מסעדה אסיאתית בנתניה מקהל לקוחותינו
לוגו של פליישמן מקהל לקוחותינו
לוגו של פיצה פרלה באשדוד מקהל לקוחותינו
לוגו של בית קפה קרמה ברמת השרון מקהל לקוחותינו
לוגו של טרי בראסרי מקהל לקוחותינו
אייקון של רשת המסעדות POWPOW
אייקון של רשת המסעדות KAMPAI
אייקון של מסעדת קיבוץ על החוף
אייקון של בית קפה פאזל - ים, אוכל ואהבה
לוגו של בריגדריה - בוטיק מתוקים ברזילאי מקהל לקוחותינו
אייקון של מסעדת סורנטו - איטלקית - חלבית - דגים
אייקון של רשת מסעדות נאפיס
אייקון של בר LA ROSA
אייקון של מסעדת הלבנטיני - מסעדת שוארמה ושיפודים
אייקון של הכפר הקסום
אייקון של DIRECTION COLLEGE
אייקון של מסעדת ברנרד - סנדוויצ'ים ובירה
אייקון של רשת ביסקוטי - בית יוצר טעמים - כשר חלבי
אייקון של רשת המסעדות קפה קפה
אייקון של CAMPANIA
אייקון של מסעדת OTTO - ראשון לציון
אייקון של מסעדת OPRIEL - בשר איכותי בהכנה אישית

פרטי יצירת קשר