אריק שולמן,
יועץ אסטרטגי ועסקי למסעדנים

לאחר קריירה של 27 שנים כבעלים של ברים, בתי קפה ומסעדות מובילות היום אני יועץ עסקי ואסטרטגי למסעדנים בלבד והניסיון העצום שצברתי במהלך השנים בתחום, הוא זה שמאפשר לי לנווט כל עסק בתחום המזון למקום בטוח, למקום של צמיחה. להצלחות.

בעזרת הניסיון שצברתי אני יודע לזהות את המצב הנוכחי של העסק, להבין היכן החזקות, לזהות את החולשות והחסמים שמפריעים להגיע לתוצאות הרצויות.

אין כמעט סיטואציה שלא עברתי באופן אישי, ניהלתי מערכות גדולות ומורכבות ואלפי עובדים בתחום המסעדנות והמזון, כך שגם הידע וגם הניסיון שאני מביא, הם המפתחות להצלחה של העסק שאני מלווה.

אני מלמד בעלי עסקים איך להחזיר את החיוך לפנים, וזה קורה כשהעסק מתחיל לצמוח ולפרוח.

אם אתה אוהב את מה שאתה עושה ומאמין שיכול להיות טוב יותר, אשמח לעשות זאת גם עבורך.

אריק.

שולמן אסטרטגיה בתהליך ייעוץ עם הבעלים של מסעדת BENZ BROTHERS

אודות שולמן אסטרטגיה - ייעוץ למסעדות, בתי קפה וברים

ענף בתי הקפה מגלגל בשנה כ-11.5 מיליארד דולר, כך לפי נתוני דן אנד ברדסטריט. הוא גם נחשב, יחד עם ענף המסעדנות למסוכן ביותר במשק מבחינה עסקית, כלומר, זהו הענף עם השיעור הגבוה ביותר של עסקים בסכנת סגירה. המסעדנים עובדים מאוד מאוד קשה יום ולילה, אבל הנתונים הסטטיסטיים מראים כי-80% מהמסעדות לא שורדות 5 שנים מיום הקמתן. שולמן אסטרטגיה הוקמה מההבנה, כי ישנו הבדל עצום בין הכרת עולם המסעדנות לבין ניהול עסק עצמאי, דבר הטומן בחובו הרבה יותר מלהיות איש מקצוע מעולה ולכן ועל מנת לא להיות חלק מהססטיסיטיקה העגומה, יועץ בתחום יכול לעשות פלאים ולמעשה להיות המגדלור של בעל העסק ולהכווינו לדרך הנכונה. הצוות של שולמן אסטרטגיה הינו בעל ניסיון של שנים בעולם המסעדנות על כל גווניו. אי לכך, הצוות יודע לאבחן את הבעיות האמיתיות של העסק, בין אם זה ניהול לקוי, חווית לקוח לקויה, שיווק לא נכון, מיתוג לא נכון, חוסר בידול או תמחור לא נכון ובהתאם לכך לתת מענה פרקטי לבעיה או לבעיות הקיימות. אנו בשולמן אסטרטגיה מבינים כי כל לקוח הוא שונה ולכל לקוח בעיה או בעיות שונות, ולכן לכל לקוח אנו "תופרים" את התכנית המותאמת אליו, בדרך הנכונה לעסק שלו. אנו בשולמן אסטרטגיה, עברנו את כל הלחצים, את כל התקלות והבעיות האפשריות הקיימות בעולם המסעדנות, אנו מבינים ללבו של הלקוח ומקבלים החלטות מושכלות בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. בזכות הניסיון רב השנים שלנו בתחום, אנו יודעים לחשוב מחוץ לקופסא וליצור פתרונות יש מאין, וכן להוציא אותם לפועל בצורה מדוייקת. החזון שלנו בשולמן אסטרטגיה הוא לא רק להפוך מסעדות לרווחיות, אלא לגרום ללקוחותינו ליצור מערכת שעובדת כמו "שעון שוויצרי", באופן שבעל העסק יוכל לעסוק בעיקר בפיתוח העסקי של העסק ובאירוח לקוחותיו ולא פחות חשוב יוכל לקיים חיים מאושרים ללא לחץ בלתי פוסק.
השכלה
[show_facts]

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אריק שולמן

אריק שולמן

יועץ אסטרטגי